Agencja aktorska FIFTH ELEMENT powstała z miłości do sztuki, kina, filmu i wrażliwości, którą dzielą się z nami aktorzy. Wspieramy ich talent, pasję i chęć występowania przed publicznością. Opieka menadżerska obejmuje m.in. reprezentowanie artystów na rynku audiowizualnym, kreowanie ich wizerunku, współpracę PR, planowanie ścieżki zawodowej i strategii jej rozwoju. Szczególną troską obejmujemy tak ważne w dzisiejszych czasach media społecznościowe.

Podstawowym założeniem FIFTH ELEMENT jest otoczenie naszych artystów wsparciem i uwagą w wyborze projektów zawodowych, dlatego też agencja współpracuje z niewielką grupą aktorów.

 

Marcin Cieślak Właściciel/Agent

Dla mnie zawód aktora to przede wszystkim praca artystyczna. To jej powinien poświęcić uwagę aktor – tekstom, kreacji, doborowi ról, udziałowi w projektach artystycznych. Za to bowiem świat uwielbia ten ulotny pierwiastek, który artyści wplatają w naszą codzienność. I TO jest zadaniem artystów. Upiększać nasze życie oraz rozwijać swą wrażliwość i umiejętności. Jestem pasjonatem kina, teatru i sztuk audiowizualnych, ale także literatury. Moja ścieżka zawodowa zawsze wiodła przez miejsca związane z zawodami artystycznymi, co pozwoliło mi poznać ten świat od kulis, poznać rządzące nim reguły oraz ludzi.

Wiele  lat współpracowałem z największym amerykańskim dystrybutorem filmów kinowych. Doświadczenie w szeroko rozumianym PRze oraz publicity zdobywałem w samym sercu filmowego świata, w Los Angeles, oraz na rynku krajowym również dla polskich dystrybutorów niezależnych.

W życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować zasadą Walta Disneya: Po pierwsze – myśl. Po drugie – miej marzenia. Po trzecie – uwierz. Aż wreszcie – odważ się.